У матчі Кубка Іспанії одна з команд відмовилася грати першу хвилину – це був протест

1 листопада 2023 Читать на русском

Гравці Арандіни відмовилися грати першу хвилину матчу з Мурсією в рамках Кубка Іспанії.

Футболісти Арандіни влаштували протест проти клубного керівництва через борги по зарплаті. Як інформує Асоціація іспанських футболістів, боси клубу заборгували гравцям зарплату за 2,5 місяця, а також бонуси. Окрім цього гравці стверджують, що використали спортивне обладнання, яке клуб відмовляється замінювати.

Курйозний асист Довбика вирішує все: відео голів і огляд матчу Сан-Роке – Жирона – 1:2

Через це Арандіна відмовилася грати в першу хвилину матчу першого раунду Кубка Іспанії з Мурсією. Суперник вчинив благородно і утримував весь цей час м'яч на своїй половині поля.

Гравці господарів сподіваються, що розголос цієї інформації допоможе вирішити проблемну ситуацію.

Циганков повернувся розкішним пасом, Довбик віддав переможний асист – Жирона вирвала перемогу на 90+8 Кубка Іспанії