"У Лізі чемпіонів цей гол точно б не скасували": колишній гравець Реала заявив, що Мадрид повинен був програти Сосьєдаду

27 квітня 12:28 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Півзахисник Реала Сосьєдад Такефуса Кубо висловився про резонансний епізод матчу 33-го туру проти Реала Мадрид (0:1).

Японець на 32-й хвилині забив у ворота Кепи Аррісабалаги, але VAR покликав головного арбітра до монітору. Після перегляду відео рефері скасував гол через фол Андера Барренечеа проти Орельєна Чуамені. Зауважимо, що Кубо – це колишній гравець Мадрида.

Рекорд "скромності" у відеоогляді матчу Реал Мадрид – Реал Сосьєдад

"Дуже шкода. Будь-хто, хто дивився гру, розуміє, що ми заслуговували на перемогу. Я забив гол, у нас було два чи три шанси. Їм пощастило. За 90 хвилин вони мали один чи два моменти. Наша команда була сильнішою, але головне – результат.

Барренечеа мав намір відібрати м'яч. Все, що я можу сказати – гравець, який втратив м'яч, проспав. У Лізі чемпіонів цей гол точно б не скасували. Ми програємо вдома такі матчі, як сьогодні, і це заважає нашому виходу до єврокубків", – цитує Кубо AS.

Реал напіврезервом переміг Сосьєдад – Луніна приберегли на півфінал ЛЧ, турецький вундеркінд перевершив Джуда