Цуріков – про зіткнення з Бойком: Це непоодинокий епізод з цією людиною, КДК ФФУ повинен щось розглядати

26 листопада 2018 Читать на русском

Захисник Олександрії Андрій Цуріков прокоментував зіткнення з воротарем Динамо Денисом Бойком під час матчу 16 туру УПЛ.

"Наступні хвилин 10 після зіткнення з Денисом Бойком були туманними. По голові трохи дісталось. Але я вважаю, що це не зовсім правильно. Це не поодинокий епізод, що стається з цією людиною.

Олександрія – Динамо – 2:1 – відео голів та огляд матчу

Потрібно щось, мабуть, розглядати. КДК у нас для цього є, бо я вважаю, що це не зовсім правильно", – цитує Андрія Цурікова портал FootballHub.

Цуріков став найкращим гравцем 16-го туру УПЛ

Нагадаємо, у матчі 16 туру УПЛ Олександрія перемогла Динамо з рахунком 2:1. На 56-ій хвилині гри голкіпер киян Денис Бойко на виході врізався у захисника Олександрії Андрія Цурікова, за що був призначений пенальті.

Шахтар відірвався від Динамо попри нічию, Олександрія зробила заявку на "срібло" і Лігу чемпіонів – висновки 16 туру УПЛ