Цітаішвілі: Я ще заб'ю свій гол за Динамо

7 жовтня 2019 Читать на русском

Півзахисник Динамо Георгій Цітаішвілі поділився враженнями після перемоги над Колосом в рамках 10-го туру УПЛ.

"Все чудово. Спочатку важко було, потім виправились. У перерві тренери сказали, що потрібно додати у грі. Червона картка дала нам більше мотивації, і почали грати добре.

Колос – Динамо – 0:4 – відео голів та огляд скандального матчу із суперечливими рішеннями арбітра

Це футбол, буває, що не граєш. Важливо бути завжди готовим , як сьогодні. Я був готовий до того, щоб вийти на заміну. Удар у стійку? Прикро, але попереду ще ігри. Я ще заб'ю свій гол", – цитує Цітаішвілі прес-служба Динамо.

Нагадаємо, 18-річний нападник вийшов на поле на 83-й хвилині поєдинку проти Колоса, вперше у нинішньому сезоні зігравши за основу Динамо в УПЛ.

Динамо – Колос: Циганков і Бєсєдін розривають, суддя ганьбить усіх, ефектна відповідь найбільш ненависного гравця УПЛ