Трубін вогняно дебютував у Кубку Португалії – Бенфіка з труднощами здобула путівку в наступний раунд bomb

26 листопада 2023 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Бенфіка здолала Фамалікан в четвертому турі Кубка Португалії. Результат та огляд матчу читайте на "Футбол 24".

Кубок Португалії, 4 раунд

Бенфіка – Фамалікан – 2:0

Голи: Річчелі, 72 (аг), Сілва, 77

Анатолій Трубін вперше взяв участь у кубковому матчі. Раніше він грав лише в Кубку ліги та чемпіонаті Португалії.

Команда Сидорчука не втримала нічию в драматичному матчі – Вестерло продовжує гнити на дні

Бенфіка розпочала зустріч нервово і в першому таймі в українського голкіпера роботи було достатньо. Трубіну довелося чотири рази вступати в гру й виручати свою команду. "Орли" доволі небезпечно й атакували, втім, реалізувати свої моменти не вдалося.

По перерві Бенфіка тисла на Фамалікан, створювала небезпеку, але м'яч ніяк не хотів перетинати лінію. Відкрити рахунок вдалося тільки на 72 хвилині, Річчелі зрізав у свої ворота. Через невеликий проміжок часу Рафа Сілва подвоїв перевагу. 2:0 – Бенфіка вийшла у наступний раунд.

Зоря програла Маккабі, майже відігравшись з 0:3: шедевр легенди і привози, а надія на євровесну тане під дзвонами Сербії