"Танцював з ним, як у вальсі": Михайленко назвав головних винуватців пропущеного гола Динамо у матчі з Брюгге

19 лютого 2021 Читать на русском

Колишній тренер СК Дніпро-1 Дмитро Михайленко прокоментував гол, пропущений Динамо у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи проти бельгійців.

"Бєсєдін був поруч з центральним захисником, який забив гол. Танцював з ним, як у вальсі. Таке трапляється.

Михайленко оцінив шанси Супряги витіснити Бєсєдіна з основи Динамо

Там є непряма помилка Артема, але більше помилився, напевно, Бущан. Він залишився у напівпозиції. Не добрався до м'яча і втратив ворота", – сказав Михайленко у програмі ТаТоТаке.

Нагадаємо, у першому поєдинку у Києві Динамо розписало бойову нічию з бельгійцями: на гол Буяльського у другому таймі влучним пострілом за 5 хвилин відповів Брендон Мехеле. Матч-відповідь відбудеться за тиждень, 25 лютого, о 22:00.

"Розморозили морозильну камеру": бельгійські ЗМІ назвали слабке місце Динамо, а легенда Брюгге лютує через Буяльського