Свято футболу в Одесі. "Чорноморець" - "Металіст" - 3:3. ВІДЕО

22 квітня 2012 1072 Читать на русском

Одеський "Чорноморець" та харківський "Металіст" продемонстрували красивий видовищний футбол.

Команди, які вже могли розслабитися та спокійно догравати цей чемпіонат, провели найцікавіший та найрезультативніший поєдинок у 28 турі УПЛ. Самовіддача та мотивація у футболістів була на найвищому рівні. Ніхто із суперників не хотів поступатися, по черзі демонструючи неймовірну силу характеру та жагу до перемоги.

Активно команди розпочали цей поєдинок в Одесі. “Чорноморець” відкрив рахунок вже на 4 хвилині зустрічі. Бобко сильно та влучно пробив по воротах Горяїнова. Проте “Металіст” не розгубився, і відповів команді Григорчука контрударом. На 26 хвилині протистояння Шав'єр зрівнює рахунок, а вже через хвилину Крістальдо виводить харків'ян вперед. Проте камбек “Чорноморця” виявився не менш ефектним. Спершу Бобко, ще одним суперударом, оформлює дубль, а Балашов, результативним ударом з одинадцятиметрового, виводить одеситів вперед.

Останнє слово все ж було за “Металістом”. На 79 хвилині Едмар встановив остаточний результат у матчі 3:3. Ця результативна нічия дозволила командам набрати по одному очку, а головне принести задоволення від перегляду усім футбольним вболівальникам, які спостерігали за цим надзвичайним протистоянням.

"Чорноморець" - "Металіст" - 3:3

Голи: Голи: 1:0 - Бобко (4), 1:1 - Клейтон (26), 1:2 - Крістальдо (27), 2:2 - Бобко (67), 3:2 - Балашов (73, пенальті), 3:3 - Едмар (79).

"Чорноморець" - "Металіст" онлайн трансляція.