США та Канада розійшлись бойовим миром у відборі до ЧС – команди забили м'ячі-"близнюки"

6 вересня 2021 Читать на русском

США і Канада розписали нічию в другому турі кваліфікації на Мундіаль. Читайте звіт про поєдинок і дивіться відео голів у цій новині на Футбол 24.

Відбір ЧС-2022, 2-й тур

США – Канада – 1:1

Голи: Ааронсон, 55 – Ларін, 62

Північноамериканське дербі збірних розпочалось досить активно, але вболівальникам довелось чекати на голи аж до другого тайму.

Бразилія – Аргентина: матч офіційно перенесений – поліція намагалася арештувати партнерів Мессі прямо на полі

Саме по перерві Ааронсон відкрив рахунок у зустрічі, замкнувши простріл Робінсона з лівого флангу. США вийшли вперед, а тому Канада помчала відігруватись. Вдалось їй це зробити за 7 хвилин. Девіс на швидкості прорвався лівим флангом, а Ларін вразив ворота – це було повторення голу американців.

Більше команди не забивали, а тому рефері зафіксував бойові 1:1. Канада і США після двох турів мають по два залікові бали і розташувались на третій-четвертій сходинках.

Швейцарія – Італія: рекорд "Скуадри" за кількістю матчів без поразок, криза ідей у Манчіні та слабкість збірної Якіна