Спеція у важкому матчі здолала Сампдорію

11 січня 2021 Читать на русском

В рамках 17-го туру Серії А Сампдорія на виїзді поступилась Спеції. Звіт про матч читайте на "Футбол 24".

Спеція у рідних стінах приймала Сампдорію. У першому таймі команди обмінялись голами – у господарів відзначився Терці, а у гостей простріл Янкто у штрафний майданчик замкнув Кандрева. Суперники пішли на перерву із нічийним рахунком.

Ювентус оцінив важкість травми Дибали – форвард пропустить ключові матчі туринців

У другій половині зустрічі гравці Спеції заробили одинадцятиметровий, який без особливих проблем реалізував Нзола. Генуезці до кінця матчу відчайдушно атакували та намагались відновити рівновагу, однак більше забити не змогли. Зрештою, фінальний свисток зафіксував перемогу Спеції – 2:1.

Фонсека підсобив Мілану, Реал не розтопив лід, Моурінью в казці, непохитні "традиції" Бундесліги – огляд вікенду