Спартак – Рейнджерс: через поведінку російських вболівальників матч був перерваний на кілька хвилин

8 листопада 2018 Читать на русском

Поєдинок 4 туру групового турніру Ліги Європи Спартак Москва – Рейнджерс був зупинений через дії російських вболівальників, які використовували піротехніку.

У першому таймі матчу Спартак – Рейнджерс прихильники господарів кидали на поле димові ракети. Одна з них впала у двох метрах від гравця Рейнджерс, повідомляє Championat.

Ліга Європи: Спартак перестріляв Рейнджерс, Лаціо та Айнтрахт вийшли з групи, Генк Маліновського вирвав нічию

Арбітр матчу змушений був зупинити поєдинок на кілька хвилин через сильне задимлення на полі стадіону. Втім, пізніше гра відновилась, а сам матч завершився феєричною перемогою підопічних Рауля Ріанчо з рахунком 4:3.

Ймовірно, через такі дії своїх фанатів московський клуб отримає покарання від Дисциплінарного комітету УЄФА.