Спаллетті знайшов ложку дьогтю у перемозі Італії над збірною України

13 вересня 2023 Читать на русском

Головний тренер "Скуадри Адзурри" Лучано Спаллетті прокоментував поєдинок з командою Сергія Реброва (2:1) в рамках відбору на Євро-2024.

"Ми маємо бути задоволені, бо далеко не завжди вдається за всю гру не допустити жодного прострілу з боку суперника. Ми дозволили йому створити два моменти у першому таймі та пропустили дві контратаки у другому. Тож причепитися нема до чого – команда добре провела гру.

Україна програла Італії у матчі відбору Євро-2024, втративши другу позицію в групі С

На останніх хвилинах Україна почала атакувати великими силами, оскільки поразка з більшим рахунком для неї мало що змінила б, а ось уникнути поразки суперник прагнув за всяку ціну. І все ж нам необхідно покращувати реалізацію і забивати третій-четвертий м'ячі, коли є така можливість", – цитує Спаллетті офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, збірна Італії здолала Україну з рахунком 2:1 і обійшла її у турнірній таблиці групи С, посунувши з другої сходинки.

"Мудрику треба щось міняти в собі": Ребров не мав плану Б, Юве не цікавиться Судаковим, нова Італія "виконала Динамо"