Сон: Тоттенхем заслуговував на перемогу

10 квітня 2019 Читать на русском

Нападник Тоттенхема Сон Хин Мін прокоментував перемогу своєї команди в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з Манчестер Сіті (1:0).

"Тоттенхем – команда, яка ніколи не здається і бореться всі 90 хвилин. Я думаю, що ми заслуговували на перемогу, ми були точнішими суперника.

Кейн зазнав травми в матчі з Манчестер Сіті – гравець не зміг покинути поле самотужки

Мені подобається цей стадіон. Здорово грати тут. Я вдячний за можливість виступати на цьому стадіоні", – сказав Сон на післяматчевій прес-конференції, передає BBC.

Зазначимо, що Тоттенхем мінімально переміг Манчестер Сіті в матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, єдиним голом в грі відзначився якраз Сон Хин Мін.

Тоттенхем вдома переміг Манчестер Сіті у першому чвертьфіналі ЛЧ – переможний гол забили з-під конкурента Зінченка