"Сьогодні ми грали м'ячем для пляжного футболу", – Моурінью поділився цікавим спостереженням після матчу Кубка Англії

5 січня 2020 Читать на русском

Головний тренер Тоттенхема Жозе Моурінью прокоментував нічию з Мідлсбро в 1/32 фіналу Кубка Англії (1:1).

"Думаю, сьогодні команди грали м'ячем для пляжного футболу. Він занадто легкий. Не думаю, що це допомагає гравцям. Але це не виправдання.

"Я був грубий з ідіотом", – Моурінью пояснив отриману жовту картку в матчі проти Саутгемптона

Гол Мідлсбро не можна було зараховувати, тому що там був офсайд. VAR прийняв би правильне рішення в даному епізоді. А загалом гра була хорошою", – цитує португальця ВВС.

Нагадаємо, в матчі проти Мідлсбро підопічні Моурінью пропустили на 50 хвилині від Ешлі Флетчера, але на 61 хвилині відігралися зусиллями Лукаса Моури.

Кубок Англії: Тоттенхем не впорався з Мідлсбро, Челсі вибив Ноттінгем Форест, Крістал Пелас постраждав від команди Руні