Скандальний динамівець забив за друзів росіян, переможець ЛЄ дебютував з перемоги: Ліга конференцій

15 лютого 21:50 Читать на русском
Автор: Андрій Булеца

Відбулися перші матчі в рамках плей-офф Ліги конференцій 2023/24.

Вилучення: Вайсс, 78 (СБ)

Мольде трощив Легію, оформивши 3 голи за півтайму. Втім, по перерві поляки скоротили відставання до мінімуму і залишили собі реальні шанси на матч-відповідь у Варшаві.

"Форвард Динамо не захотів говорити про Україну": тренер Слована штовхнув журналіста після питання про матч з росіянами

Хосе Луїс Менділібар минулоріч виграв зі Севільєю ЛЄ, а сьогодні дебютував на чолі Олімпіакоса в скромнішому турнірі. Греки під завісу домашньої зустрічі з Ференцварошем організували собі бодай якийсь гандикап.

Айнтрахт за 10 хвилин зім'яв оборону Уніона, але потім розслабився. Бельгійці спромоглися на камбек 2:2 – все буде вирішуватися у Франкфурті.

Мало інтриги у парі Штурм – Слован. Австрійці розгромили суперника і майже гарантували собі місце у 1/8 фіналу. Єдиним голом за любителів грати з росіянами відзначився орендований з Динамо Жерсон Родрігес. Форвард-гуляка опинився за спинами захисників і майстерно реалізував момент.

Шахтар врятувався від поразки Марселю в Лізі Європи – драма, гол у доданий час і серйозні втрати на матч-відповідь