"Ситуація поставила нас у глухий кут": Конте знайшов причину поразки Тоттенхема Мілану в 1/8 фіналу ЛЧ

15 лютого 2023 Читать на русском

Головний тренер "шпор" Антоніо Конте підбив підсумки першої серії дуелі з "россонері" (0:1).

"Це була напружена і рівна зустріч, у якій грали на рівних. Наша помилка в тому, що ми пропустили швидкий гол, якого можна було уникнути. У цей момент гра пішла в потрібному ключі для Мілана, який добре оборонявся, тому ми не змогли зрівняти рахунок.

Мілан – Тоттенхем – 1:0 – відео гола та огляд матчу

Тоттенхем непогано підготувався до матчу, показав гарний виступ, якщо не брати до уваги тієї ситуації, яка виникла на початку і поставила нас у глухий кут. Ми спробуємо змінити результат у другій грі та пройти далі. Минулого року нам вдалося потрапити до Ліги чемпіонів, зробивши щось неймовірне, тому що ми пропустили мало голів. Зараз захисники повинні залишатися сконцентрованими, як і минулого сезону, з першої до останньої хвилини", – цитує Конте La Gazzetta dello Sport.

Нагадаємо, долю першого поєдинку вирішив єдиний гол, забитий Браїмом Діасом на 7-й хвилині. Матч-відповідь відбудеться 8 березня о 22:00.

Мілан втримав перемогу над Тоттенхемом, помстившись за поразку 12-річної давнини