"Шкода за результат": Маліновський відреагував на втрачену перемогу Аталанти над Ромою

23 квітня 2021 Читать на русском

Український легіонер бергамасків Руслан Маліновський залишився розчарований нічиєю з римським клубом (1:1).

"Шкода за результат. Побачимося на наступній грі, хлопці. Вперед, "Богиня", – написав Маліновський на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram.

Дружина Маліновського розсекретила головний стимул, який змушує Руслана забивати у Серії А у другому матчі поспіль

Нагадаємо, у виїзному матчі проти Роми українець вийшов на поле у стартовому складі і відзначився забитим м'ячем на 26-й хвилині зустрічі. Однак, в середині другого тайму Джан П'єро Гасперіні вирішив замінити Руслана на Маріо Пашаліча, мотивувавши своє рішення втомою нашого легіонера. В результаті, Рома змогла зрівняти і звести матч до нічиєї.

Рома – Аталанта: Маліновський голом і тонною креативу замучив Фонсеку, а рання заміна українця вилізла Гасперіні боком