Шикарний дубль кривдника Маліновського у відеоогляді поєдинку Ніцца – Аяччо – 3:0

11 лютого 2023 Читать на русском

Ніцца розбила Аяччо в поєдинку 23-го туру Ліги 1. Дивіться відео голів та огляд зустрічі на "Футбол 24".

Чемпіонат Франції 2022/23, 23-й тур

Ніцца – Аяччо – 3:0

Голи: Данте, 3, Браїмі, 69, 90

Данте вже на 3 хвилині вивів Ніццу вперед, завершивши ударом з лету розіграш кутового. Аяччо створив кілька непоганих моментів у першій половині, проте Шмейхель не дав аутсайдеру зрівняти рахунок.

Маліновський отримав зручного суперника в Кубку Франції після перемоги над ПСЖ: результати жеребкування

У другому таймі на поле вийшов Біляль Браїмі (який зробив рахунок 1:3 у нещодавньому матчі Марсель – Ніцца). Вінгер і тут зробив результат. Спочатку алжирець ударом з напівкола карного майданчика подвоїв перевагу, а під кінець гри вінгер забив справжній шедевр, пробив метрів з 30 у дальню дев'ятку без шансів для голкіпера.

Таким чином, Ніцца набрала 37 пунктів та піднялась на сьому сходинку, а Аяччо з 18 пунктами залишився вісімнадцятим.

Маліновський переможним голом вибив ПСЖ з Кубка Франції – українець затьмарив Мессі, який знову залишився без трофея