Шедевр з фантастичною траєкторією: обрано найкращий гол тижня в Лізі чемпіонів

10 березня 2023 Читать на русском

УЄФА завершив голосування за найкрасивіший м'яч у матчах-відповідях 1/8 фіналу найпрестижнішого євротурніру.

Брюгге поступився Бенфіці 1:5 (0:2 у першому поєдинку) й припинив виступи у Лізі чемпіонів. Єдиною розрадою бельгійців став гол Бйорна Мейєра на останніх хвилинах.

Трубін отримав визнання від УЄФА за перфоманс проти Фейєнорда – відео найкращих сейвів 1/8 ЛЄ

19-річний захисник в один дотик пробив після передачі Тейджона Б'юкенена. М'яч за фантастичною траєкторією залетів у дальній кут воріт. Цей гол і було визнано найкращим протягом тижня.

Конкурентами у боротьбі за нагороду були форвард Бенфіки Гонсалу Рамуш, вінгер Баварії Серж Гнабрі та представник Челсі Рахім Стерлінг.

Брюгге заліг на дно у Лісабоні – Бенфіка знищила бельгійців і вийшла в чвертьфінал ЛЧ, Яремчук провів слабкі 62 хвилини