Шахтар U-19 – Шериф U-19 – 6:0 – відео голів та огляд останнього матчу "гірників" у Юнацькій лізі УЄФА

7 грудня 2021 Читать на русском

Шахтар U-19 розбив Шериф U-19 у 6-му турі групового етапу Юнацької ліги УЄФА. Дивіться відео голів та огляд матчу Шахтар U-19 – Шериф U-19.

Шахтар U-19 гучно грюкнув дверима на прощання з Юнацькою лігою УЄФА. У матчі, який не мав турнірного значення, "гірники" розбили Шериф з рахунком 6:0.

Дуже швидко господарі відкрили рахунок, а перед перервою відзначилися ще двічі. Авторами голів стали Бако, Погорілий та Глущенко. Рахунок міг бути більшим, але "помаранчево-чорні" не реалізували ще кілька моментів.

Шахтар U-19 розтрощив Шериф, забивши 6 голів у матчі-прощанні з Юнацькою лігою УЄФА

Рахунок 3:0 тримався до 80-ї хвилини, після чого у ворота молдован влетіло ще 3 м'ячі. Ющенко, Гончарук і Гулько встановили підсумковий рахунок. 6:0 – Шахтар U-19 набрав 9 очок і фінішував третім у груповому турнірі Юнацької ліги УЄФА, завершивши боротьбу за трофей. Шериф з нулем балів на останній позиції. В плей-офф вийшли Реал та Інтер.

Інтриги 6 туру ЛЧ: Зінченко проти демонів минулого, 5 останніх путівок у плей-офф, Динамо та інші українці вирішують все