Шахтар – Базель – 4:1 – відео голів і огляд матчу

12 серпня 2020 Читать на русском

Шахтар розгромив Базель у чвертьфіналі Ліги Європи. Дивіться відео голів та огляд матчу Шахтар – Базель.

Матч та онлайн-трансляція Шахтар – Базель стартував о 22:00. Зустріч проходила у німецькому Гельзенкірхені на стадіоні Фелтінс Арена. Переможець цього матчу у півфіналі зустрінеться з Інтером.

Шахтар – Базель: онлайн-трансляція матчу 1/4 фіналу Ліги Європи

"Гірники" відкрили рахунок вже на другій хвилині. Марлос подав кутовий, а Мораєс випередив голкіпера та увігнав м'яч у ворота. 1:0 – Шахтар забив такий важливий швидкий гол.

На 22-й хвилині класна комбінація Шахтаря призвела до другого гола. Марлос покотив у центр, Патрік пропустив на Тайсона, а той з лівої вразив ворота Базеля. Щоправда, суттєво допоміг рикошет від Фабіана Фрая.

На 75-й хвилині Шахтар довів рахунок до розгромного. Тайсон заробив пенальті, який впевнено реалізував Алан Патрік. Масну крапку поставив Додо, вразивши дальній кут воріт. Були підозри на офсайд, але гол зараховано. Базель спромігся лише на гол престижу на останніх хвилинах гри. 4:1 – Шахтар вийшов у півфінал Ліги Європи, де зіграє з Інтером.

Шахтар розгромив Базель і вийшов у півфінал Ліги Європи – бразильці забили чотири голи