Шахтар – Марсель: легенда "гірників" назвав умову, за якої підопічні Пушіча можуть пройти французів у Лізі Європи

19 грудня 2023 Читать на русском

Колишній голкіпер донецького Шахтаря Юрій Вірт вважає, що "гірники" мають зберегти своїх лідерів і провести якісну підготовку взимку.

"Це не найкращий варіант, але й не найгірший. Марсель зараз на ходу, але якщо Шахтар збереже своїх лідерів, якісно проведе підготовчий період, продуктивно попрацює на трансферному ринку, то має всі шанси пройти французький клуб.

Лідер Шахтаря знайшов неочікуваного джокера для "гірників" перед дуеллю з Марселем

Необхідно також виділити шалених місцевих уболівальників, які не дозволяють своїй команді розслабитися ні на мить. У сезоні 2008-2009 років я мав нагоду переконатися в цьому, коли був у складі делегації Шахтаря, яка проводила у Марселі чвертьфінальний поєдинок Кубка УЄФА. Ми тоді двічі перемогли – 2:0 та 2:1 та пройшли далі, хоча, пам'ятається, було дуже важко", – цитує Вірта Sport.ua.

Нагадаємо, за підсумками жеребкування плей-офф Ліги Європи донецький Шахтар зіграє з Марселем. Перший матч відбудеться у Гамбурзі, а матч-відповідь команди проведуть у Франції.

Результати жеребкування стикових матчів Ліги Європи – Шахтар отримав складного суперника у плей-офф