Шахтар – Інтер: форвард міланців не допоможе "нерадзуррі" у матчі Ліги чемпіонів

22 жовтня 2020 Читать на русском

Головний тренер міланської команди Антоніо Конте отримав свіжий головний біль на найближчі матчі своєї команди.

Як відомо, вчора у групі В Ліги чемпіонів відбулось два матчі. В одному з них Шахтар на виїзді неочікувано здолав мадридський Реал (3:2), а в іншому міланський Інтер розписав бойову нічию з менхенгладбаською Борусією (2:2).

Перемога Шахтаря над Реалом зіпсувала настрій Конте – у наступному турі Інтер поїде в гості до "гірників"

У старті команди Конте на полі з'явився нападник Алексіс Санчес, який був замінений у перерві. Як виявилось, 31-річний чилієць зазнав ушкодження стегна під час матчу і не зміг продовжити гру.

Як наслідок, форвард змушений буде пропустити два найближчі поєдинки своєї команди – проти Дженоа у Серії А і проти Шахтаря у Лізі чемпіонів, повідомляє видання Football Italia.

Цікаво, що Санчес через травму пропустив і попередній поєдинок Інтера проти Шахтаря – півфінал Ліги Європи минулого сезону (5:0).

Нагадаємо, зустріч "гірників" з міланською командою відбудеться вже наступного вівторка – 27 жовтня, о 19:55.

"Шахтар зняв корону з мільярдної команди Зідана": найкращий ЛЧ-тайм в історії "гірників" – у захваті всі і навіть Сенцов