Саррі заявив, що Челсі проводить хороший сезон

28 квітня 2019 Читать на русском

Головний тренер Челсі Мауріціо Саррі прокоментував нічию з Манчестер Юнайтед (1:1) в матчі 36-го туру АПЛ.

"У нас була невелика проблема з дистанціями. Були дуже великі відстані між півзахисниками і нападниками, були проблеми з поверненням м'яча. Ми були кращими в кінці першого тайму і після перерви.

Манчестер Юнайтед – Челсі – 1:1– відео голів та огляд матчу

Зрештою, у нас був чудовий момент. На жаль, він був втрачений. Грати проти Манчестер Юнайтед непросто.

Нам потрібно дві перемоги, і це – точно. Якщо ми здобудемо чотири очки, то все буде залежати від різниці м'ячів.

Ігуаїн? Для будь-якого нападника складно звикнути до Прем'єр-ліги. Я пам'ятаю перший сезон Суареса в Ліверпулі, коли він забив тільки 3 голи. Потім відзначився 16 разів, а наступного разу – 24.

Манчестер Юнайтед – Челсі: війна чотирьох за місце під сонцем Ліги чемпіонів, парад травм та "казковий" Де Хеа

Ми грали у фіналі Кубка ліги. Ми боремося за місце в топ-4 Прем'єр-ліги і виступимо у півфіналі Ліги Європи. Челсі проводить хороший сезон", – сказав Саррі в інтерв'ю Sky Sports.