Саррі: Челсі треба швидше рухати м'яч

12 серпня 2018 Читать на русском

Головний тренер Челсі Мауріціо Саррі прокоментував перемогу над Хаддерсфілдом (3:0).

"Я дуже задоволений перемогою, адже здобувати очки в першій частині сезону не просто. Перший тайм був важкий. Якщо ви подивитесь на результат, подумаєте, що гра була легкою.

Челсі розгромив Хаддерсфілд, Уотфорд виявився сильнішим за Брайтон

У нас були проблеми в перші 15 хвилин проти дуже фізичної команди. Челсі не є фізичною командою. Думаю, найкраще в грі було вистраждати ці 15 хвилин. Але в другому таймі суперник, можливо, був трохи втомлений, і було легше.

Хаддерсфілд – Челсі – 0:3 – відео голів та огляд матчу

У деяких моментах гри нам необхідно покращити оборону, з іншої сторони вмикати пресинг проти трьох захисників. Нам треба швидше рухати м'яч, я думаю, що в першому таймі нам цього не вдавалось. У другій половині ми робили це краще, але тоді було більше місця та часу", – цитує Саррі ESPN.