"Футбол 24" зібрав реакцію експертів та вболівальників на перший матч 1/4 фіналу Ліги конференцій Шахтар – АЗ (3:0).
Усе якось сумбурно останніми днями. У вівторок помер Мірча Луческу. А у четвер президент Шахтаря Рінат Ахметов не лише з'явився на широкій публіці після тривалої паузи, віддавши останню шану легендарному тренеру, але й заїхав у Краків, щоб вперше за 12 років переглянути матч своєї команди з VIP-ложі.
Дубль Аліссона у відеоогляді матчу Шахтар – АЗ – 3:0
Перший тайм навіював нудьгу. Проте після перерви шедевральний удар Педрінью започаткував розгром АЗ, на який нідерландська команда точно не награла. 3:0 – це більш ніж переконлива заявка "гірників" на півфінал євротурніру. Воістину парад історичних подій. З журбою радість обнялась, написав би Олександр Олесь.
*******
Ігор Циганик завдяки вчорашньому вечору пережив дежавю.
Євген Левченко, наш головний експерт із нідерландського футболу, констатує, що з АЗ усе погано.
Блогер Футбол 24 Сергій Тищенко має пропозицію.
Навіть краківська Вісла рада була бачити власника українського топ-клубу у себе вдома. "Щиро вітаємо Ріната Ахметова і його команду на Synerise Arena у Кракові. Бажаємо чудового шоу і сподіваємося, що це не останній візит у Краків", – йдеться у повідомленні офіційних соцмереж Вісли.
Олександр Сажко із Трибуни детально розбирає іспит Турана перед роботодавцем. І все б нічого, проте слова Ахметова після матчу прозвучали дещо дивно.
Данило Вереітін, Football.ua, досі намагається розгадати: у що грає Шахтар?
VOX POPULI. Прихильники АЗ розбиті. Це легко читається з їхніх нечисленних коментарів на офіційній сторінці клубу в X.
"Ганьба. Постійно ми проводимо ці довбані 50 матчів. З них лише чотири, трясця, були хорошими. Чотири з довбаних п'ятдесяти. Прага двічі, Кубок проти Аякса та Утрехт вдома. Ось і все. Сезон за сезоном, одна ганебна гра за іншою. Сумно".
"Коли нарешті почнуться кадрові чистки? Звільнення Мартенса було недоречним, якщо подивитися, як грає цей АЗ. Почніть з того, щоб зняти із Мейнанса капітанську пов'язку".
"З першої хвилини, наче перелякані зайці, відступали назад. Єдині п'ять хвилин, коли АЗ таки пішов вперед, були після 1:0, з'явилися шанси... Розплата за боягузливу тактику".
Серед наших усього потроху – від насолоди голом Педрінью до містичного збігу імені АЗ та Луческу.
Шахтар на очах Ахметова розгромив АЗ у першому чвертьфіналі Ліги конференцій – Аліссон оформив дубль