Розкішна гармата Вітіньї вибила сенсаційних кривдників Руні з Кубка Англії

23 січня 2021 Читать на русском

Вулверхемптон здолав Чорлі (1:0) в рамках 1/16 фіналу Кубка Англії. Єдиний гол у матчі на 12-й хвилині забив Вітінья.

Скромна команда із 6-го англійського дивізіону непогано трималася проти колективу із АПЛ. До того ж Чорлі пропустив справжній шедевр. Вітінья наважився на удар із далекої відстані і забив блискучий гол.

Зінченко продемонстрував нові бутси на фоні синця під оком

Нагадаємо, що це саме той Чорлі, який у попередньому раунді турніру вибив Дербі Каунті і влаштував грандіозне святкування. Тоді команда Вейна Руні не могла виставити оптимальний склад, що, зрештою, не применшує заслуг "сорок".

Вулверхемптон вдруге у нинішньому розіграші здолав суперника з рахунком 1:0 (в 1/32 фіналу постраждав Крістал Пелас). У чвертьфіналі на "вовків" чекає дуель із переможцем пари Арсенал – Саутгемптон.

Маліновський їде в нефартовий Мілан, друга битва МЮ з Ліверпулем, Реал і Барса в гонитві за Атлетіко: топ-матчі вікенду