Роналду оновив світовий рекорд у спарингу з Катаром – Португалія розгромила господаря чемпіонату світу

10 жовтня 2021 Читать на русском

Збірна Португалії розім'ялася у товариському поєдинку з катарцями.

Товариські матчі
завершено
-

Товариський матч

Португалія – Катар – 3:0

Голи: Роналду, 37, Фонте, 48, А. Сілва, 90

Місяць тому команди проводили перший спаринг на полі катарців, які тоді програли з рахунком 1:3. Друга зустріч у Алгарве склалася за схожим сценарієм.

Монзуль та асист кіпера прикрасили матч Англії, Кендзьора забив за Польщу, Данія мчить на Мундіаль: відбір ЧС-2022

Португалія домінувала упродовж всього першого тайму, але забити вдалося аж на 37-й хвилині. Далот головою скинув м'яч в район пенальті, а захисник збірної Катару люб'язно не став заважати Кріштіану Роналду. Зірка МЮ покращив свій світовий рекорд за кількістю голів у складі збірних – тепер їх 112.

У перерві Кріша замінили, однак це не вберегло Катар від розгрому. Господарі майбутнього чемпіонату світу "ковтнули" ще по голу від 37-річного Фонте і Андре Сілви – 3:0.

Україна втримала важливу перемогу над Фінляндією – перший тріумф у відборі до ЧС-2022