Роналду не зміг вразити навіть порожні ворота – зірка у відчаї, а мережі добивають підбіркою провалів за один матч

7 жовтня 2022 Читать на русском

Кріштіану Роналду не вдалося відзначитися голом у поєдинку Ліги Європи проти Омонії (3:2).

Зірка МЮ віддав результативну передачу на переможний гол Рашфорда, але сам вкотре покинув поле без забитого м'яча.

"Роналду дуже розлючений": Тен Хаг визнав, що португальцю не подобається його становище в Манчестер Юнайтед

Загалом Роналду здійснив 8 ударів у матчі проти Омонії і лише один у площину воріт. Тут промахи на будь-який смак – влучання у захисника, штрафний на трибуни, небезпечне кунг-фу. В'їдливі вболівальники навіть створили підбірку невдач Кріша під сумну музику. Апогеєм стала 78-ма хвилина, на якій Роналду примудрився не вразити майже порожні ворота (на них залишався самотній захисник). Далот вже відіграв голкіпера і викотив передачу на земляка, але той лише струснув стійку.

Нинішній сезон складається для 37-річного португальця просто жахливо. Роналду провів на полі 468 хвилин, але забив лише один гол, та й той з пенальті у ворота Шерифа.

Ліга Європи: Ман Юнайтед втримав перемогу над Омонією з асистом Роналду, ПСВ знищив Цюріх, файєр-шоу в Швеції