Роналду мляво повернувся у склад МЮ, Мілан впевнено здолав Марсель, дубль Ліверпуля зганьбився проти французів: спаринги

31 липня 2022 Читать на русском

Провідні клуби Європи виходять на фінішну пряму своєї підготовки до нового сезону.

Голи: Осімхен, 9 (пен.) – Райльо, 54

Роналду нарешті провів свій перший спаринг у міжсезоння, але без особливого блиску. Португалець відіграв тайм у компанії молоді і найближчого резерву МЮ. У перерві його замінив Діалло, який відкрив рахунок, але Райо зміг швидко відігратися – 1:1.

"Роналду не на рівні гравців Манчестер Юнайтед", – Тен Хаг оцінив готовність Кріштіану до матчів АПЛ

З таким самим рахунком завершився матч між Фулхемом та Вільяреалом, а от Мілану вистачило півтайму, щоб розібратися з Марселем. Ліверпуль лише вчора виграв Суперкубок Англії у битві з Ман Сіті, тому на Страсбур вийшов зовсім інший склад. Багатьом хлопцям слід задуматися про свої перспективи у команді Клоппа, адже вони примудрилися розгромно "згоріти" французам за 20 хвилин.

Лестер мінімально здолав Севілью завдяки голу Дьюсбері-Холла, а Наполі не зміг дотиснути скромну Мальорку.

Англія виграла жіноче Євро, здолавши Німеччину – шалена радість без футболки, рекорд чоловіків побили, Монзуль на висоті