Рома – ЦСКА – 3:0 – відео голів та огляд матчу

24 жовтня 2018 Читать на русском

У матчі 3 туру Ліги чемпіонів Рома розтрощила ЦСКА (3:0). Дивіться відео голів та огляд матчу.

Рома приймала у себе вдома російський ЦСКА. В середині першого тайму рахунок відкрив Едін Джеко. Римляни розіграли швидку комбінацію, яку влучно завершив нападник. Ще через 13 хвилин Джеко оформив дубль. Боснієць отримав м’яч на куті штрафного майданчика та прицільно вдарив у дальній кут воріт суперника. ЦСКА нічим не зміг відповісти "вовкам".

Рома – ЦСКА: кілька фанатів постраждали через вихід з ладу ескалатора в метро, одна людина залишилась без ноги

У другому таймі Рома не зупинилась та вже через 5 хвилин після початку 2 тайму Ундер довів рахунок до розгромного. Турок залишився один при забіганні у штрафний майданчик ЦСКА та після відскоку м’яча до нього без супротиву розстріляв ворота Помазуна.

Ліга чемпіонів: Реал мінімально переміг Вікторію, Рома розтрощила ЦСКА