Роббен отримав варіант продовження кар'єри в Японії

29 січня 2019 Читать на русском

Півзахисник Баварії Ар'єн Роббен близький до переходу в ФК Токіо.

За інформацією Sky Sports, 35-річний Роббен, який через півроку покине Баварію, готується до переїзду в Японію. Новим клубом хавбека стане ФК Токіо. У минулому сезоні цей клуб фінішував на 6 сходинці у тамтешній J-Лізі.

Баварія, Борусія Д і Ліверпуль позмагаються за Вернера

Якщо перехід відбудеться, то Роббен приєднається до когорти відомих футболістів, які вже виступають у Японії. Зокрема, мова про Фернандо Торреса, Лукаса Подольські та Андреса Іньєсту.

Нагадаємо, влітку у Роббена завершується контракт з Баварією, за яку він виступає з 2009 року. У складі мюнхенців Роббен 7 разів виграв чемпіонат Німеччини та став переможцем Ліги чемпіонів, у фіналі якої забив переможний гол. Раніше повідомлялось, що Роббен може повернутись в ПСВ або завершити кар'єру.

Від Буффона до Роббена – символічна збірна гравців, які влітку 2019 року можуть стати вільними агентами