Ребров озвучив ціль Аль-Айна перед Ярмоленком і Ко після неймовірного камбеку проти екс-зірок Барселони

13 листопада 2022 Читать на русском

Український наставник "боссів" Сергій Ребров підбив підсумки матчу 10-го туру чемпіонату ОАЕ проти Аль-Шаржа (2:2).

"Уболівальники, безумовно, будуть задоволені матчем проти Аль-Шарджа. Ми приїхали, щоб перемогти, і продовжимо боротися за збереження чемпіонського титулу.

Ребров дивом уник поразки проти екс-зірок Барселони – порятунок за 2 хвилини, Ярмоленко відіграв пів тайму

Я хотів би подякувати вболівальникам Аль-Айна за їхню потужну підтримку до, під час і навіть після закінчення матчу.

Нелегко починати все знову, коли ти пропускаєш на самому початку протистояння. Ми пропустили гол помилково. Перед матчем ми говорили, що наш суперник – сильна команда, яка має чудову лінію нападу", – цитує Реброва прес-служба Аль-Айна.

Нагадаємо, у матчі 10-го туру чемпіонату ОАЕ Ярмоленко і Ко до 88-ї хвилини "горіли" 0:2, однак зуміли забити двічі і врятували нічию. Як наслідок, Аль-Айн у турнірній таблиці з 17 очками йде шостим і відстає від лідера на 5 пунктів.

Евертон розгромно влетів одному з аутсайдерів у матчі АПЛ – Миколенко став співучасником 2 голів і швидко травмувався