Реал відсвяткував героїчний камбек у роздягальні – запальні танці та незворушний Лунін

5 травня 2022 Читать на русском

Гравці Реала яскраво відзначили перемогу над Манчестер Сіті у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів.

Футболісти Реала не стримували емоцій у роздягальні після героїчного виходу в фінал Ліги чемпіонів. Гучні вигуки, запальні танці від Менді, Вінісіуса та решти гравців мадридського клубу віддзеркалювали емоції фанатів після матчу.

Реал Мадрид – Манчестер Сіті – 3:1 – відео голів та огляд матчу

Втім, не всі поділяли цієї радості. Зокрема, Андрій Лунін був дуже стриманим та навіть не посміхнувся, зайшовши до роздягальні.

Нагадаємо, Реал здолав Манчестер Сіті у матчі-відповіді (3:1), забивши два голи за 2 хвилини та перевівши гру в овертайм, де і добив суперника. Команду Анчелотті у фіналі ЛЧ очікує Ліверпуль.

Реал переміг Ман Сіті у битві за фінал ЛЧ – тріумф футболу Анчелотті, психологічне фіаско Пепа і топовий матч Зінченка