Реал – Аталанта – 3:1 – відео голів та огляд матчу

17 березня 2021 Читать на русском

Мадридський Реал упевнено здолав Аталанту з Бергамо в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Дивіться відео забитих м'ячів і найцікавіших моментів поєдинку.

Мадридці вийшли вперед на 34-й хвилині. Це Модріч перехопив м'яч після вибивання Спортьєлло та відкинув праворуч на Бензема, а Карім холоднокровно відправив м'яч у кут воріт із меж штрафного.

Реал Мадрид – Аталанта: онлайн-трансляція матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів за участі Маліновського

На 58-й хвилині на лінії карної зони збили Вінісіуса Жуніора, а Серхіо Рамос традиційно впевнено реалізував одинадцятиметровий. Бергамаски розмочили рахунок на 83-й хвилині, коли Луїс Мурієль класно виконав штрафний удар із півкола штрафного майданчика.

Проте, "вершкові" забили вже атаці у відповідь. Лукас Васкес прорвався правим флангом і пасом знайшов Асенсіо в межах карної зони, а Маркос без зайвих роздумів пробив у ближній кут – 3:1!

Реал Мадрид вийшов у чвертьфінал Ліги чемпіонів, впевнено перегравши Аталанту – Маліновський провів повний матч