Реал – Леванте: "вершкові" перервали рекордну безгольову серію завдяки голу Марсело

20 жовтня 2018 Читать на русском

Захисник Реала Марсело відзначився забитим голом у матчі 9 туру чемпіонату Іспанії проти Леванте.

Цей гол став для підопічних Хулена Лопетегі першим за останні 5 матчів. До цієї гри Реал не зміг забити Алавесу, ЦСКА, Атлетіко та Севільї.

Реал вдома поступився Леванте і продовжує свою безвиграшну серію: 9 тур Ла Ліги, матчі суботи

Завдяки цьому голу Марсело перервав рекордну суху серію "вершкових", яка тривала 471 хвилин, або 8 годин та 1 хвилину, повідомляє MisterChip.

Реал – Леванте: мадридці повторили антирекорд, який тримався 28 років

Зауважимо, що гол захисника не допоміг Реалу уникнути поразки. Леванте здолав королівський клуб з рахунком 2:1. Цей матч став 5 поспіль, коли Реал не може перемогти.