ПСЖ ледь не зганьбився у матчі з Гавром і відклав своє чемпіонство – Луїс Енріке продовжує насміхатися з Мбаппе

28 квітня 00:15 Читать на русском
Автор: Ольга Любушкіна

ПСЖ не зумів здобути перемогу над Гавром (3:3) у 31 турі Ліги 1. Результат та огляд гри читайте на "Футбол 24".

Ліга 1, 31 тур

ПСЖ – Гавр – 3:3

Голи: Барколя, 29, Хакімі, 78, Рамуш, 90+5 – Опері, 19, А. Айю, 38, Туре, 61 (пен)

ПСЖ готовий повторити трансфер у стилі Неймара – Барселона не хоче брати 200 мільйонів

Луїс Енріке вкотре у другій половині сезону залишив Мбаппе на лаві запасних. Кіліана довелося випускати на поле, але француз запам'ятався лише суперечкою з арбітром матчу. У першому таймі Гавр шокував ПСЖ, забивши вже на 19 хвилині. Барколя відновив рівновагу, але гості зуміли вийти вперед ще до свистка на перерву.

У другому таймі Луїс Енріке провів низку незрозумілих замін, але це не дало швидкого результату. Ба більше, Гавр подвоїв перевагу. Хакімі вдалося скоротити відставання на 78-й хвилині. Парижани тисли на суперника, хоча здавалося, що гості втримають перемогу. І так могло статися, якби не Рамуш, який набрав чудову форму. Португалець у компенсований час приніс нічию ПСЖ. Титул парижани не здобули, оскільки все залежатиме від матчу Монако, який зіграє в неділю, 29 квітня.

"Без футболу – мертвий": лідер Марселя був листоношею, різав сосиски і міг зів'янути у Білорусі, але дотягнувся до Мессі