ПСЖ – Маккабі Хайфа – 7:2 – відео голів і огляд матчу з бенефісом Мессі, Неймара та Мбаппе

26 жовтня 2022 Читать на русском

Підопічні Крістофа Гальтьє легко оформили вихід у плей-офф Ліги чемпіонів, розгромивши Маккабі з Хайфи. Дивіться відео голів і огляд поєдинку на "Футбол 24".

Ще в першому таймі ПСЖ зняв усі питання, забивши у ворота їзраїльтян 4 ефектні голи. Дубль в активі Ліонеля Мессі, по разу відзначилися Неймар та Кіліан Мбаппе. Атакувальне тріо парижан просто розірвало своїх суперників. Гості відповіли тільки одним результативним ударом.

ПСЖ розтрощив Маккабі, Бенфіка позбавила Ювентус шансів на плей-офф Ліги чемпіонів, Мілан розгромив Динамо З

По перерві парижани забили ще тричі. Влучні удари до свого активу записали Солер і Мбаппе, а ще раз ізраїльтяни вразили власні ворота. Щоправда, одного разу забили і у ворота Доннарумми, на кілька хвилин відновивши інтригу.

7:2 – ПСЖ набрав 11 очок і разом з Бенфікою достроково вийшов у плей-офф Ліги чемпіонів. В останньому турі парижани зіграють на виїзді з Ювентусом, який програв 4 із 5-ти матчів і мріє хіба що про вихід у Лігу Європи. У туринців та Маккабі по 3 бали.

Шахтар гарантував собі євровесну нічиєю з Селтіком – нове шоу Мудрика в ЛЧ, Сікан оформив промах року