Президент Наполі принизив Гарсію в перерві матчу з Міланом – це допомогло команді відігратися

31 жовтня 2023 Читать на русском

Президент Наполі Ауреліо Де Лаурентіс дозволив собі увійти в роздягальню неаполітанської команди в перерві матчу з Міланом за рахунку 0:2.

Як інформують Corriere dello Sport і Radio Kiss Kiss, Де Лаурентіс увірвався до роздягальні Наполі і на підвищених тонах поговорив як із головним тренером команди Руді Гарсією, так і з його підопічними. Тим самим президент клубу хотів "струсити" гравців і мотивувати команду на другий тайм.

Дубль Жиру та камбек із шедевром у відеоогляді матчу Наполі – Мілан – 2:2

Повідомляється, що Гарсія відзвітував перед Де Лаурентісом стосовно тактичних планів на другий тайм. Зокрема, тренер Наполі пояснив президенту, які заміни планує використати після перерви.

Нагадаємо, що на 46-й хвилині Гарсія зробив три заміни, знявши з гри Маріу Руя, Аміра Ррахмані та Еліфа Ельмаса. У другому таймі Наполі відігрався з рахунку 0:2 завдяки голам Маттео Політано і Джакомо Распадорі.

Жиру зробив дубль і з гнівом покинув поле, а Мілан втратив виїзну перемогу над Наполі