"Повітряна тривога зіграла нам на користь": Вірт залишився задоволений грою Вереса попри поразку від Зорі

4 травня 2023 Читать на русском

Головний тренер рівнян Юрій Вірт прокоментував програш своєї команди у виїзному поєдинку 24-го туру УПЛ від луганців (0:1).

"Видалася важка гра. Я б її розділив на три частини. Перша – це гра до 19-ї хвилини. Рівна гра. Коли ми розуміли, що суперник більше володітиме м'ячем, але нав'язували боротьбу. Вилучення зіграло свою роль і вплинуло на характер гри.

Зоря збільшила відрив від Динамо, втримавши перемогу над Вересом – рівняни понад годину грали в меншості

Ми зіграли дуже дисципліновано. Не пригадаю у Зорі багато стовідсоткових моментів. Знову не допрацювали на стандарті, пропустили гол.

Після цього розуміли, що треба перебудовуватися, шукати свої шанси в атаці. Повітряна тривога зіграла нам на користь. Футболісти відпочили, відновили сили і в останні 20 хвилин ми атакували, пресингували і створили стовідсотковий момент, коли з двох метрів Денис Балан пробив у стійку. Якби забили – втримали б нічию.

Вважаю, ми ні в чому не поступилися Зорі, яка вдома обігрує всіх. Але результат – на користь суперника", – цитує Вірта офіційний сайт "червоно-чорних".

Нагадаємо, після 24-х турів Верес йде у турнірній таблиці УПЛ дванадцятим – від зони вильоту його відділяє лише 1 очко.

"Це була ідеальна передача": 18-річний герой Олександрії – про футбол Ротаня, гол Реалу та повернення у Горлівку