Погба зневажив Сульшера перед всією командою після побиття від Ліверпуля, – The Sun

27 жовтня 2021 Читать на русском

Головний тренер Манчестер Юнайтед Уле Гуннар Сульшер остаточно втрачає контроль над зірковими підопічними.

Півзахисник Поль Погба зверхньо поставився до вказівок наставника після розгромної поразки від Ліверпуля (0:5), інформує The Sun.

"Він влаштував погром у клубі за останні роки": Скоулз знищив Погба за провал у матчі з Ліверпулем

Француз вийшов на заміну у перерві, але за 14 хвилин примудрився "привезти" гол і отримати пряму червону. У роздягальні 28-річний хавбек попросив вибачення у партнерів, але на претензії Сульшера навіть не звернув увагу. Більше того, Погба вважає, що саме тренер винен у жахливих результатах команди упродовж останніх тижнів.

Нагадаємо, що чемпіон світу не поспішає підписувати новий контракт і наступного літа може покинути МЮ на правах вільного агента.

Фіаско імені Сульшера, хворобливе Ель Класіко з ідеальним трансфером Реала та лихі "Люди в чорному" – огляд вікенду