Північна Ірландія – Німеччина: онлайн-трансляція матчу кваліфікації Євро-2020 – як це було

9 вересня 2019 Читать на русском

В рамках 6-го туру відбору до чемпіонату Європи-2020 збірна Північної Ірландії у рідних стінах програла Німеччині. Стартові склади та посилання на онлайн-трансляцію були в цій новині на "Футбол 24".

Матч 6-го туру кваліфікації до Євро-2020 Північна Ірландія – Німеччина розпочався о 24:45 і завершився впевненою перемогою "Бундестім". Обидва голи були забиті у другому таймі: на 48-й хвилині відзначився Марсель Хальстенберґ, а на 90+3-й остаточний рахунок зустрічі встановив Серж Гнабрі – 0:2. Внаслідок цього успіху збірна Німеччини порівнялася очками з Північною Ірландією, очоливши групу С завдяки перевазі в очній зустрічі.

Євро-2020: Німеччина здобула переконливу перемогу над Північною Ірландією та очолила групу С

Телетрансляція проходила на каналі "Футбол 1", текстову онлайн-трансляцію проводив "Футбол 24".

Стартові склади

Північна Ірландія: Пікок-Фаррелл – Даллас, Кеткарт, Д. Еванс, Льюїс – МакНейр, Девіс, Севілл – К. Еванс, Вашингтон, МакГінн

Запасні: МакГоверн, Карсон, МакЛафлін, Фленаган, Лафферті, Фергюсон, Бойс, Томпсон, Вайт, Доннолі, Мадженніс, Лейвері

Німеччина: Нойєр – Клостерманн, Зюле, Гінтер, Хальстенберг – Брандт, Кімміх, Кроос – Гнабрі, Вернер, Ройс

Запасні: Лєно, тер Штеген, Вальдшмідт, Джан, Хаверц, Та, Штарк, Хектор

Євро-2020: Нідерланди перемогли Німеччину у матчі з шістьма голами: сирі німці, неймовірні "ораньє" та важливість VAR