Піолі – про перемогу над Удінезе: Повернення Ібрагімовіча стало поштовхом для Мілана

19 січня 2020 Читать на русском

Головний тренер Мілана Стефано Піолі вірить, що перемога над Удінезе (3:2) стане ключовою для його команди.

"Я дуже задоволений, тому що ми вклали душу і серце в цей результат. Дуже радий, тому що ми і раніше добре працювали, але не могли отримати з цього вигоду.

Ібрагімовіч здобув 150 перемог найшвидше у Серії А – форвард Мілана обійшов легенду Інтера

Швидкий гол Удінезе позбавив нас ясності. Вони потім добре контролювали простір. Нам потрібно було активніше рухатися. У першому таймі ми навіть створили кілька небезпечних моментів.

Подібні перемоги вселяють команді впевненість. У нас завжди був необхідний настрій. Ми чудово відреагували після поразки в грі з Аталантою. Прихід Ібрагімовіча став поштовхом для нас", – цитує Піолі gazzetta.it.

Після 20-ти турів Серії А Мілан перебуває на 8-й сходинці, маючи в активі 28 очок.

Лечче без Шахова втримав нічию з Інтером, Мілан на останній хвилині вирвав перемогу над Удінезе: 20 тур Серії А, неділя