Піке зганьбився під час заміни у Валенсії: не мав частини екіпірування, Бускетс розв'язував шнурки, наче дитині

30 жовтня 2022 Читать на русском

Ветеран "блаугранас" Жерар Піке не був готовий до виходу на заміну наприкінці матчу 12-го туру Прімери.

На 74-й хвилині зустрічі проти Валенсії пошкодження зазнав Жюль Кунде. Хаві Ернандес був змушений кидати в бій непідготовленого ветерана, про що розповів на пресконференції.

Історичний рекорд та порятунок імені Лєвандовскі у відеоогляді матчу Валенсія – Барселона

"У нього не було щитків та шкарпеток. Він не розминався, адже не мав виходити на футбольне поле. Це була надзвичайна ситуація", – цитує наставника Marca. На кадрах телетрансляції можна побачити, як Серхіо Бускетс разом з кількома асистентами намагається розв'язати шнурівки на бутсах Піке.

35-річний іспанець залишився єдиним повністю здоровим центральним оборонцем у розпорядженні Хаві. Ерік Гарсія був замінений на Маркоса Алонсо ще в першому таймі, а Андреас Крістенсен і Рональд Араухо досі перебувають у лазареті. Жюль Кунде після матчу з Валенсією (1:0) заявив, що його пошкодження несерйозне.

Барселона вирвала важку перемогу над Валенсією завдяки голу Лєвандовскі на останніх хвилинах