Підтвердження амбіцій на єврокубки у відеоогляді матчу Вест Хем – Шеффілд Юнайтед – 3:0

15 лютого 2021 Читать на русском

У рамках 24-го туру англійської Прем'єр-ліги лондонський Вест Хем розгромив Шеффілд Юнайтед. До вашої уваги відео забитих м'ячів і найцікавіших моментів поєдинку.

Абсолютна рівна гра в першому таймі все ж дозволила господарям відкрити рахунок перед перервою. За фол проти Лінгарда призначили одинадцятиметровий, а Деклан Райс пробив з позначки точно в нижній кут воріт.

Вест Хем розгромив Шеффілд і обійшов Ліверпуль у таблиці АПЛ

Закріпили свою перевагу лондонці на 58-й хвилині: Крессвелл подав кутовий, і центрбек Ісса Діоп головою відправив м'яч під стійку. Добив шеффілдців у доданий арбітром час Раян Фредерікс, який у межах штрафного майданчика прийняв пас від Бенрама, підробив під праву ногу й пробив з-під двох оборонців у кут.

Ліверпуль сходить зі шляху Зінченка, Мілан втратив лідерство перед дербі, у Барси та Реала свій "турнір" – огляд вікенду