Підтримка України в АПЛ і зустріч Зінченка та Миколенка у відеоогляді матчу Евертон – Манчестер Сіті – 0:1

26 лютого 2022 Читать на русском

Манчестер Сіті переміг Евертон у 27-му турі АПЛ. Дивіться відео голів і огляд зустрічі на "Футбол 24".

Перед початком гри команди і вболівальники провели акцію підтримки України, розчуливши Віталія Миколенка і Олександра Зінченка. Обоє залишилися в запасі.

"Хіба ми не можемо жити в мирі один з одним?" – Лемпард віддав належне мужності Зінченка і Миколенка

У першому таймі моментів було обмаль, а от по перерві Джордан Пікфорд рятував "ірисок", як міг. Однак на 82-й хвилині Ман Сіті повів у рахунку. Філ Фоден підстеріг помилку Кіна і спрямував м'яч у сітку. Евертон міг відігратися, але арбітр не призначив пенальті за гру рукою Родрі.

Команда Гвардіоли продовжує лідирувати в АПЛ. Евертон іде 17-м.

Манчестер Сіті не без скандалу здолав Евертон – підтримка України і сльози Зінченка з Миколенком стали подією матчу