Петраков і Холанд продовжили слабкі серії, феєрія Нідерландів, Іспанія осоромилась проти Колумбії: товариські матчіbomb

23 березня 00:30 Читать на русском
Автор: Андрій Булеца

У п'ятницю, 22 березня, відбулася низка цікавих товариських матчів. Звіт про них читайте на Футбол 24.

Гол: Муньйос, 61

Безвиграшна серія Вірменії сягнула 7 матчів. Цього разу підопічні Петракова у Єревані поступилися Косову.

Невдалий період переживає і Ерлінг Холанд, який не може забити у трьох матчах поспіль. Голом відзначився його одноклубник 20-річний Оскар Бобб, але це не врятувало норвежців від поразки Чехії.

Португалія розбила Швецію, але нарвалася на критику – Мартінес визнав проблеми перед Євро-2024

Фанати Албанії з тривогою очікують на Євро-2024. "Гірські орли" потрапили в "групу смерті" до Іспанії, Італії та Хорватії, а результат спарингу зовсім не тішить – розгромні 0:3 від Чилі. Румунія (потенційний суперник України) також не вражає, розписавши тільки нічию з Північною Ірландією. Угорщина дотиснула Туреччину завдяки точному пенальті Домініка Собослая.

Хто сьогодні може бути задоволений, так це нідерландці. "Помаранчеві" не залишили мокрого місця від Шотландії, яка у відборі на Євро виглядала дуже солідно.

Експериментальний склад Іспанії нічого не зміг вдіяти зі збірною Колумбії. "Фурія" жалюгідно виглядала в атаці та ще й пропустила на 61-й хвилині. Луїс Діас на лівому фланзі накрутив Дані Вівіана і подав під акробатичний удар Даніеля Муньйоса – 0:1.

Євро-2024: визначилися фінальні пари плей-офф кваліфікації – відомий суперник України