Перший дубль Холанда за збірну у відеоогляді матчу Північна Ірландія – Норвегія – 1:5

8 вересня 2020 Читать на русском

Збірна Норвегії знищила Північну Ірландії, а Ерлінг Холанд став головною зіркою поєдинку. Дивіться відео голів та огляд матчу Північна Ірландія – Норвегія.

Команди розпочали блискавично – вже на 7 хвилині рахунок був 1:2. Спочатку Ельюнуссі відгукнувся на класний пас Йохансена з глибини та легко переграв кіпера. Макнейр вирівняв становище, вдало зігравши на добиванні, але через хвилину Холанд ударом з лету поцілив у дальню дев'ятку.

Ліга націй: Польща з Кендзьорою здолала Боснію, феєрія Холанда і Ко в Белфасті, Австрія поступилася Румунії

В першому таймі був ще один гол, коли Сорлот замкнув фланговий простріл. А в другому таймі головною зіркою став Холанд. Спочатку Ерлінг викотив Сорлоту на порожні ворота, а трохи згодом класно реалізував вихід віч-на-віч.

Таким чином, скандинави здобули першу перемогу в групі Ліги націй і піднялися на третє місце з 3 очками, а ірландці з 1 пунктом залишилися останніми.

Італія втримала перемогу над Нідерландами: тактична поразка Лодевегеса, нічого хорошого для України і топ-матч Іммобіле