Перша ліга: Оболонь несподівано поступилась Полтаві, ФСК Маріуполь вирвав нічию у грі з Прикарпаттям

23 жовтня 2022 Читать на русском

Відбулись недільні матчі 9-го туру Першої ліги, в яких лідер групи Б Оболонь несподівано програла Полтаві. Читайте звіт про поєдинки на Футбол 24.

Голи: Костенко, 3, Щербак, 90+4 – Черненко, 75

ФСК Маріуполь втретє у цьому сезоні набрав очки, розписавши мирову з Прикарпаттям. Початок гри вийшов дуже результативним – вже на 8 хвилині рахунок був 2:1. На гол Биковського на 3 хвилині результативно відповіли Цюцюра та Демків. На початку другої половини Павліш зрівняв рахунок, який протримався до фінального свистка.

Перша ліга: Металург у доданий час програв ЛНЗ і продовжив падіння у групі Б, Скорук у меншості відібрав очки у Кременя

Чернігів у вольовому стилі обіграв Гірник-Спорт. Горбаченко ще на 7 хвилині вивів гостей вперед, але Кулик та Сираш в другій половині принесли перемогу чернігівцям. А Полтава вирвала перемогу над Оболонню. Костенко вивів полтавців вперед на 3 хвилині, але Черненко вирівняв становище у другому таймі. Полтава все ж вирвала перемогу на 4 компенсованій хвилині завдяки м'ячу Щербака.

Перша ліга: Карпати драматично перемогли Ниву Т на останніх секундах, Полісся влаштувало погром з дублем Будківського