Перша ліга: Нива Тернопіль, Буковина та Гірник-Спорт постраждали через голи на останніх хвилинах

30 квітня 2023 Читать на русском

30 квітня відбулись 3 поєдинки другого за силою дивізіону України. Результати дізнавайтесь на Футбол 24.

Перша ліга 2022/23

Група підвищення у класі

МФК Металург – Нива Тернопіль – 1:1
Голи:
Польовий, 90+1 – Козак, 52
Вилучення: Соколов, 90 (друга жовта, Нива Т)

Пентелейчук, 68, Литовченко, 83 (пен.) – Сьомка, 46

Запоріжці приймали колектив з Тернополя у Моршині. Гості забили одразу по перерві – чудовий удар під дальню стійку вдався Козаку. Але Ниву підвів Соколов, отримавши другу жовту за фол на межі штрафного. Виконувати стандарт взявся капітан Польовий, який красиво пробив. 1:1.

"Гроші є, бюджету немає": журналіст назвав два українські клуби з безмежним фінансуванням

Буковина швидко відкрила рахунок у грі проти Скорука. Палагнюк найкраще зорієнтувався у штрафному. Але втримати перемогу команді з Чернівців не вдалось. Вони, як і Нива, пропустили на останніх хвилинах. Малиш розстріляв кіпера ударом головою.

ФСК Маріуполь переміг та піднявся з 16 на 15 сходинку. Гірник-Спорт опустився на його місце, адже пропустив від Литовченка на 83 хвилині з пенальті.

Карпати в більшості перемогли Оболонь у битві за лідерство у Першій лізі – перемогу приніс гол зі штрафного на 90+10