"Падають після кожного дотику": антифутбол гравців Гібралтару розлютив де Бура

31 березня 2021 Читать на русском

Головний тренер збірної Нідерландів Франк де Бур розкритикував поведінку гравців Гібралтару у матчі відбору на ЧС.

"Я дуже задоволений, що ми забили 7 м'ячів. Втім, мушу зазначити – Гібралтар грав у антифутбол. Їхні гравці падають після кожного дотику, а лава запасних просто божеволіє.

ЧС-2022, відбір: 15:0 від Бельгії і Нідерландів, Уельс дотиснув чехів, божевільна перестрілка Туреччини та Латвії

Я не був здивований такими речами, хоча це дуже втомлює. Воротар щоразу витрачав хвилину на вибивання м'яча... Добре, що цей матч вже позаду", – цитує де Бура NU.

Додамо, що хитрощі дозволили Гібралтару 42 хвилини тримати свої ворота "сухими". Потім розпочалося справжнє побиття країни-карлика, яке зупинилося на рахунку 7:0.

Капітана суперника збірної України вигнали з команди – черговий гучний скандал у відборі ЧС-2022